O nas

Studio Tańca Mambo funkcjonuje od 7 lat i w tym czasie wyszkoliło kilkuset tancerzy. Rozpoczynając w Żukowie poprzez Małkowo kończąc na Baninie w którym aktualnie się znajduje, jest jednym profesjonalnym Studiem Tańca w tym rejonie.

Paweł Zięba

Paweł Zięba

Zawodowy tancerz. Swoją historię z tańcem kontynułuje szkoląc sie i intensywnie trenując nieprzerwanie od 12 lat. Posiada najwyższą krajową klasę taneczną, a w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich. Jest Mistrzem Okręgu Pomorskiego i 2 Vice Mistrzem Polski Północnej. Półfinalista jednego z najbardziej prestiżowych turniejów tańca ,,Baltic CUP,, w kategorii do 21 lat.

Justyna Kot

Justyna Kot

Kiedys zawodniczka gimnastyczka🤸‍♂️🤸‍♂️dzisiaj doświadczona nauczyciela dyplomowana, trenerka LA, trenerka personalna instruktorka Pasjonatka technik ruchowych typu”body& mind”joga pilates Uczestniczka wielu szkoleń i warsztatów hatha joga , ashtanga i vinyasa.

Sandra Janukiewicz

Sandra Janukiewicz

Od najmłodszych lat związana z ruchem – swoją przygodę zaczynała uczęszczając na zajęcia gimnastyki sportowej i to właśnie tam pokochała pracę w grupie. Późniejsze zainteresowanie muzyką zaprowadziło ją na zajęcia tańca współczesnego, w którym zatraciła się do reszty. Wciąż się rozwija, a swoje umiejętności potęguje uczęszczając na liczne warsztaty począwszy od tańca klasycznego i modernu, aż po street dance, dancehall oraz broadway jazz. Tancerka spektaklu „Co Cię porusza?” zrealizowanego we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca w ramach programu Myśl w Ruchu 2017, wystawionego na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni. Na swoim koncie posiada liczne osiągnięcia w zawodach krajowych – własne oraz podopiecznych.

Monika Borkowska

Monika Borkowska

Swoje pierwsze taneczne kroki stawiała wiele lat temu na zajęciach w szkole podstawowej. Z żadną techniką jednak nie związała się na dłużej, aż do spotkania z tańcem towarzyskim. To co ją ujęło, to że każdy z dziesięciu tańców był zupełnie inny, opowiadał inna historię przez co tancerz miał szereg ról do odegrania. Przez całą swoją taneczną karierę brała udział w licznych turniejach ogólnopolskich, a z rywalizacji sportowej nie zrezygnowała aż do dnia dzisiejszego, koncentrując się głównie na stylu latynoamerykańskim. Posiada tytuł instruktora sportu w sporcie tanecznym, nieustannie rozwija się i szkoli swój warsztat. Jako entuzjastka aktywnego trybu życia od wielu lat jest także dyplomowanym instruktorem fitness, co roku biorąc udział w międzynarodowych konwencjach i warsztatach. Z wykształcenia jest prawnikiem, ale jak sama przyznaje to właśnie taniec i zarażanie miłością do niego innych sprawia jej największą radość. Jako instruktor pracowała z ludźmi z niemal każdej grupy wiekowej, przygotowała kilkaset par do pierwszego tańca weselnego i szkoliła pary turniejowe. Gdy zostanie jej chwila w wypełnionym po brzegi grafiku chętnie rozwija się także w innych technikach tańca, szukając stałego rozwoju i inspiracji.

Maciej Zięba

Maciej Zięba

Zawodowy tancerz Tańca Towarzyskiego. Zaczął swoją przygodę z tańcem juz w wieku 5 lat , od tamtej pory to jego najwieksza pasja życiowa. W ciągu tych wszystkich lat udało mu się zdobyć najwyższą międzynarodową klasę taneczną "S" w dwóch stylach Standardowym oraz Latyno Amerykańskim. Jego największe sukcesy to Mistrzostwo Kanady w 10 tańcach kategoria Amator. Vice Mistrzostwo Kanady w Standardzie kategoria Amator.