O nas

Studio Tańca Mambo funkcjonuje od 7 lat i w tym czasie wyszkoliło kilkuset tancerzy. Rozpoczynając w Żukowie poprzez Małkowo kończąc na Baninie w którym aktualnie się znajduje, jest jednym profesjonalnym Studiem Tańca w tym rejonie.

Paweł Zięba

Paweł Zięba

Zawodowy tancerz. Swoją historię z tańcem kontynułuje szkoląc sie i intensywnie trenując nieprzerwanie od 12 lat. Posiada najwyższą krajową klasę taneczną, a w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich. Jest Mistrzem Okręgu Pomorskiego i 2 Vice Mistrzem Polski Północnej. Półfinalista jednego z najbardziej prestiżowych turniejów tańca ,,Baltic CUP,, w kategorii do 21 lat.

Sandra Janukiewicz

Sandra Janukiewicz

Od najmłodszych lat związana z ruchem – swoją przygodę zaczynała uczęszczając na zajęcia gimnastyki sportowej i to właśnie tam pokochała pracę w grupie. Późniejsze zainteresowanie muzyką zaprowadziło ją na zajęcia tańca współczesnego, w którym zatraciła się do reszty. Wciąż się rozwija, a swoje umiejętności potęguje uczęszczając na liczne warsztaty począwszy od tańca klasycznego i modernu, aż po street dance, dancehall oraz broadway jazz. Tancerka spektaklu „Co Cię porusza?” zrealizowanego we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca w ramach programu Myśl w Ruchu 2017, wystawionego na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni. Na swoim koncie posiada liczne osiągnięcia w zawodach krajowych – własne oraz podopiecznych.