O nas
Mateusz Janiak

Mateusz Janiak

Absolwent AWFiS Gdańsk. Tancerz najwyższej międzynarodowej klasy "S" w stylu latynoamerykańskim oraz najwyższej klasy krajowej "A" w stylu standardowym. Mistrz Polski formacji latynoamerykańskich federacji PTT oraz Wicemistrz Polski formacji latynoamerykańskich federacji FTS. Półfinalista Mistrzostw Świata formacji tanecznych latynoamerykańskich. Wielokrotny Mistrz okręgu pomorskiego w tańcu towarzyskim. Zwycięzca Ogólnopolskiego Turnieju Tańca im. Mariana Wieczystego w Krakowie. Uczestnik programu "Mam talent" w grupie Shadowskru. 5 miejsce na Mistrzostwach Polski w Breakdance w kategorii u16.

Monika Borkowska

Monika Borkowska

Swoje pierwsze taneczne kroki stawiała wiele lat temu na zajęciach w szkole podstawowej. Z żadną techniką jednak nie związała się na dłużej, aż do spotkania z tańcem towarzyskim. To co ją ujęło, to że każdy z dziesięciu tańców był zupełnie inny, opowiadał inna historię przez co tancerz miał szereg ról do odegrania. Przez całą swoją taneczną karierę brała udział w licznych turniejach ogólnopolskich, a z rywalizacji sportowej nie zrezygnowała aż do dnia dzisiejszego, koncentrując się głównie na stylu latynoamerykańskim. Posiada tytuł instruktora sportu w sporcie tanecznym, nieustannie rozwija się i szkoli swój warsztat. Jako entuzjastka aktywnego trybu życia od wielu lat jest także dyplomowanym instruktorem fitness, co roku biorąc udział w międzynarodowych konwencjach i warsztatach. Z wykształcenia jest prawnikiem, ale jak sama przyznaje to właśnie taniec i zarażanie miłością do niego innych sprawia jej największą radość. Jako instruktor pracowała z ludźmi z niemal każdej grupy wiekowej, przygotowała kilkaset par do pierwszego tańca weselnego i szkoliła pary turniejowe. Gdy zostanie jej chwila w wypełnionym po brzegi grafiku chętnie rozwija się także w innych technikach tańca, szukając stałego rozwoju i inspiracji.

Paweł Zięba

Paweł Zięba

Zawodowy tancerz. Swoją historię z tańcem kontynułuje szkoląc sie i intensywnie trenując nieprzerwanie od 12 lat. Posiada najwyższą krajową klasę taneczną, a w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich. Jest Mistrzem Okręgu Pomorskiego i 2 Vice Mistrzem Polski Północnej. Półfinalista jednego z najbardziej prestiżowych turniejów tańca ,,Baltic CUP,, w kategorii do 21 lat.

Maciej Zięba

Maciej Zięba

Zawodowy tancerz Tańca Towarzyskiego. Zaczął swoją przygodę z tańcem juz w wieku 5 lat , od tamtej pory to jego najwieksza pasja życiowa. W ciągu tych wszystkich lat udało mu się zdobyć najwyższą międzynarodową klasę taneczną "S" w dwóch stylach Standardowym oraz Latyno Amerykańskim. Jego największe sukcesy to Mistrzostwo Kanady w 10 tańcach kategoria Amator. Vice Mistrzostwo Kanady w Standardzie kategoria Amator.

Malwina Kozłowska

Malwina Kozłowska

6 - krotna Mistrzyni Polski w latach 2007, 2008, 2011, 2012, 2014. Absolwentka Szkoły Mistrzostwa Sportowego w gimnastyce artystycznej w Gdyni, w latach 2011-2016 należała do Kadry Polski juniorek oraz seniorek. Posiadaczka klasy sportowej mistrzowskiej w tym sporcie. Po skończeniu gimnastyki zajęła się tańcem jazzowym, w którym wywalczyła srebrny medal na Pucharze Świata w duetach w Sankt Petersburgu. Również posiadaczka klasy mistrzowskiej w tańcu jazzowym. Od 4 lat uczy zarówno gimnastyki artystycznej, jak i jazzu.